
Bjælkehytten udlejes hele året
Bjælkehytte nær Isaberg i Småland
Bjælkehytten ligger i det nordlige Småland ca. 145 km fra Helsingborg i området ved Gislaved og Isaberg.Udlejningsperiode
Hytten udlejes hele året.Bjælkehytte til maks. 8-10 personer
Den 100 kvm store hytte har alle bekvemmeligheder og plads til 8-10 personer. Den er meget veludstyret fra køkken til sauna, indeholder stor stue med pejs og fem soveværelser, heraf tre soveværelser med dobbeltseng og to værelser med køjesenge. Brænde til pejs er med i prisen (så længe lager haves).Omgivelserne
Hytten ligger kun 500 meter fra Nissan-elven, meget naturskønt og fredeligt med udsigt over mark og eng, med skoven som nærmeste nabo.
Der er masser af aktivitetsmuligheder og oplevelser til HELE familien, også i rimelig køreafstand - eller bare total afstresning i den skønne bjælkehytte og omkringliggende natur.
Priser
Priser fra 2.100 DKK pr. ugeKontakt udlejer
Bente og Leif JürgensenBilsbækvej 76
8300 Odder
Tlf. (0045) 6015 4246, eller bestil direkte på websitet
E-mail: postmaster@feriehytten.net
Se hvornår bjælkehytten er ledig
www.feriehytten.net. Her kan du booke, læse mere om huset og se flere fotos.
Bjælkehytten i vinterlandskab